​Coraz więcej klientów dochodzi do wniosku, że dobre centrum handlowe, to nie tylko wygodny parking czy duża oferta sklepów. Wielu z nich coraz chętniej docenia czy to odpowiednio rozbudowaną strefę gastro, atrakcje dla dzieci podczas zakupów czy właśnie dostęp do licznych punktów usługowych na terenie galerii. Na tym ostatnim aspekcie skupimy się dzisiaj i przedstawimy, jak prezentuje się oferta punków usługowych w niezwykle popularnej w Krakowie Galerii Bronowice.

Udogodnienia dla mieszkańców Krakowa

Galeria Bronowice nie jest standardowym centrum handlowym. Na pierwszy rzut oka można dostrzec, że bardziej niż w innych miejscach postawiono tutaj na komfort klientów, co widać przez udogodnienia, na które się zdecydowano. Na pewno jednym z najbardziej zaskakujących (ale jakże pozytywnie!) jest Punk Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa. To miejsce, gdzie można wymeldować się lub zameldować, zarejestrować pojazd, załatwić sporawy związane z prawem jazdy czy nawet założeniem własnej firmy. Nie dość, że dzięki niemu wszystkie te sprawy możemy załatwić „przy okazji”, podczas przerwy w zakupach, to dodatkowo dla wielu mieszkańców Krakowa jest to znacznie dogodniejsza lokalizacja niż udanie się do standardowych urzędów. Galeria Bronowice to pierwsze takie centrum handlowe w Krakowie, w którym pojawiły się takie punkty!

Wejdź do Twojego banku

Chociaż coraz częściej korzystamy z bankowości elektronicznej i do siedziby naszych bankom nie musimy chodzić, to wiele osób decyduje się na taki krok, jeżeli są zainteresowani nową ofertą, nowym produktem oferowanym przez bank lub po prostu chcą rozwiązać jakiś problem – w tym ostatnim przypadku to często znacznie lepsze rozwiązanie niż kontaktowanie się z bankiem przez infolinię lub drogą e-mailową. Dlatego właśnie wiele banków ma swoje oddziały w galeriach handlowych i nie inaczej jest w przypadku Galerii Bronowice. Wszyscy klienci ING, Eurobanku oraz mBanku mogą znaleźć tutaj punkt, w których załatwią wszystkie interesujące ich kwestie związane ze swoją bankowością.

A może czas popracować?

Jak już pisaliśmy wcześniej, Punkty Obsługi Mieszkańca pokazują, że Galeria Bronowice naprawdę dba o swoich klientów. Kolejnym miejscem, które idealnie to pokazuje, jest biuro coworkingowe. Ktokolwiek będzie poszukiwał wygodnego miejsca do pracy, może spokojnie udać się właśnie do Galerii Bronowice. Czeka tam na niego przestrzenne i co najważniejsze, darmowe biuro coworkingowe. Znajduje się ono na poziomie 1. Oczywiście jest to również idealne miejsce dla osób, które np. chcą się uczyć w trakcie sesji egzaminacyjnej na studiach. Coworking to nie tylko przestrzeń, ale również dostęp do podstawowego zaplecza technicznego. Na użytkowników poza oczywistym dostępem do internetu, czekają również xero, fax czy skaner. To idealne miejsce, jeżeli ktoś chce pracować w spokoju lub po prostu pracuje zdalnie i chce w końcu przestać zamieć dom lub mieszkanie w biuro.

Czas zadbać o formę!

Kolejnym miejscem, o którym musimy wspomnieć, jest siłownia Fitness Platinium. Każdy, kto chce zadbać o swoją formę czy wybrać się na swoje ulubione zajęcia, będzie miał taką opcję. Sama siłownia ma ponad 1000 m2 powierzchni, na której znajdują się m.in. strefa cardio czy strefa wolnych ciężarów. Oczywiście siłownia akceptuje karty Multisport, Fit Profit, My Benefit oraz Fit Sport. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładną ofertą oraz oczywiście odwiedzenia siłowni!

Poczta tuż obok Ciebie

Może nie jest to najbardziej zaskakujące rozwiązanie, ale warto o nim wspomnieć. Na terenie Galerii Bronowice znajduje się oczywiście poczta. O ile tradycyjnych listów wysyłamy coraz mniej, to warto zaznaczyć, że Poczta Polska oferuje obecnie opcję odbioru przesyłek w ich siedzibach. Dzięki temu nie musimy oczekiwać na kuriera lub denerwować się, czy nie pojawi się on aby wtedy, gdy dopiero będziemy wracać z pracy. W takiej sytuacji nasze zamówienie będziemy mogli wygodnie odebrać w trakcie lub po naszych zakupach – to naprawdę wygodne rozwiązanie, które warto rozważyć!

Liczne dodatkowe usługi do Twojej dyspozycji

Powyższe propozycje to tylko kilka przykładów, które naszym zdaniem warto byłoby wyróżnić. Pamiętajmy jednak, że to tylko kropla w morzu tego, co Galeria ma do zaoferowania swoim klientom. Czekają na nich również liczne bankomaty, punkt wykonywania zdjęć do dokumentów, biura podróży (m.in. TUI czy Itaka), fryzjer, punkt Lotto, liczne punkty operatorów komórkowych, punkty pakowania prezentów, usługi krawieckie, pralnia oraz wiele, wiele więcej. Jeżeli ktoś chce zapoznać się z pełną ofertą punktów usługowych na terenie galerii, to serdecznie zapraszamy go na stronę http://galeriabronowice.pl/uslugi.

Oczywiście serdecznie zapraszamy do zapoznania się też z pełną listą sklepów oraz punktów gastronomicznych na ternie Galerii. Na klientów czekają też liczne inne udogodnienia jak np. czytelnia czy nawet to gokartowy na dachu! Jakim widać, Galeria ma nam do zaoferowania naprawdę sporo, naszym zdaniem jest to wręcz wymarzone miejsce na mniejsze lub większe zakupy!

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *