Codzienną, prostą bieliznę warto niekiedy zamienić na bardziej wyszukaną – wykończoną koronkami lub wykonaną z tkanin innych niż tradycyjna bawełna. Jest to pomysł na randkę, ale również w innych sytuacjach bielizna może sprawić, że poczujemy się bardziej atrakcyjne i pewne siebie. Wiele modeli, kolorów i interesujących detali zachęca do eksperymentów i docenienia ukrywanych pod ubraniem elementów garderoby.

Kuszący stanik dla mniejszych i większych piersi
Biust to niewątpliwie część kobiecego ciała, która przyciąga szczególną uwagę mężczyzn. Umiejętne wyeksponowanie piersi przy pomocy stanika może sprawić, że efekty będą zauważalne nie tylko w sypialni, ale także pod ubraniem, zwłaszcza posiadającym większy dekolt. Podstawą jest dobór rozmiaru, ale istotna jest także świadomość, jaki krój najlepiej będzie podkreślał kształty.
Posiadaczki małych biustów najchętniej sięgają po staniki push-up. Dzięki nim piersi wydają się większe, co w połączeniu z ciekawym deseniem lub koronką daje efektowną całość. Panie o większych piersiach, które chcą podnieść biust, co jednocześnie wysmukli optycznie talię, powinny sięgnąć po balkonetki lub bardotki. Nie ma powodu by obawiać się bardziej zabudowanych miseczek – zapewnią one większą stabilność, a jeśli sięgniemy po modele z koronkowym lub półprzeźroczystym wykończeniem na pewno nie będzie można odmówić im uroku.

Seksowne majtki
Wciąż wiele kobiet jest przekonanych, że mężczyźni preferują stringi i tę bieliznę uważają za najbardziej seksowną. Nie zawsze jednak warto ulegać stereotypowi, bo jest to model odsłaniający najwięcej, co nie dla każdej sylwetki okaże się korzystne. W sklepach z bielizną nie brakuje bardziej zabudowanych fig czy nawet bokserek, które dzięki wykończeniu prezentują się bardzo kusząco, a jednocześnie ukryją mankamenty sylwetki. Panie o pełniejszych kształtach i wystającym brzuszku powinny wybierać modele bardziej zabudowane z wyższym stanem, który zakryje problematyczne obszary.

Wybierając bieliznę do sypialni warto zwracać także uwagę na kolory – biały komplet będzie prezentował się bardziej niewinnie, ale optycznie doda kilka centymetrów. Zupełnie inaczej prezentuje się czarna bielizna, która może nieco wyszczuplić sylwetkę.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *