MIĘTOWE KULKI DO PAPIEROSÓW MR. BLAST - NAJLEPSZE CENY!

Wielbiciele mentolowych smaków papierosowych mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. W związku z wycofaniem ze sprzedaży papierosów smakowych firma Mr.Blast wprowadziła do oferty kulki do papierosów o smaku miętowym, które w prosty i bezpieczny sposób nadają papierosom charakterystyczny aromat mięty. Jest to absolutna nowość na polskim rynku, która doskonale sprawdziła się już w innych krajach. To praktyczne rozwiązanie dla osób palących, które nie przepadają za klasycznym zapachem i smakiem tytoniu. Jeżeli tęsknisz za popularnymi "mentolami", przekonaj się jak szybko można uzyskać pożądany aromat papierosów. Koniec z nieprzyjemną wonią tytoniu, od teraz możesz wybierać kompozycje zawierające klasyczne nuty miętowe lub miętę połączoną z innymi smakami. Kulki miętowe do papierosów wyeliminują drażniącą woń dymu tytoniowego i uwolnią świeży aromat, który będzie się roztaczał wokół Ciebie podczas palenia.

JAK STOSOWAĆ KAPSUŁKI MIĘTOWE DO PAPIEROSÓW?

Kapsułki do papierosów mają postać drobnych kuleczek, które w kilka chwil zmieniają aromat papierosów. Są one pakowane w praktyczne pudełeczka zawierające 50 lub 100 sztuk, wyposażone w patyczek służący do aplikacji, która przebiega w niezwykle prosty sposób. Wystarczy za pomocą patyczka umieścić kulkę w ustniku papierosa i docisnąć. W ofercie firmy Mr.Blast dostępne są także profesjonalne aplikatory do kapsułek, które przez długi czas pozwolą precyzyjnie i ekspresowo lokować kulki w papierosach. Charakterystyczne kliknięcie po ściśnięciu ustnika z umieszczoną wewnątrz kulką oznacza, że papieros w moment przesiąknie wonią aromatycznych olejków, które nadadzą mu wyjątkowy i trwały aromat.

ORZEŹWIAJĄCE NUTY MIĘTY W KULKACH DO PAPIEROSÓW.

Kapsułki miętowe do papierosów wykonane są wyłącznie z naturalnych produktów, zapewniających 100% bezpieczeństwo stosowania. Wysokojakościowe olejki eteryczne pochodzenia roślinnego spełnią oczekiwania osób palących, które tęsknią za niepowtarzalnym zapachem mięty. Zioło to od lat stosowane było w przemyśle tytoniowym, a teraz znowu można cieszyć się z jego aromatycznych i odświeżających właściwości. W ofercie znajdują się kulki miętowe do papierosów o różnym natężeniu smaku, począwszy od lekkiej mięty aż po mocne orzeźwienie w wersji mięty lodowej. Miłośnicy połączenia mięty z nutami cytrusów lub słodyczą polskich owoców także znajdą coś dla siebie - dostępne są kompozycje mięty z cytryną, jagodą oraz jabłkiem. Kulki z aromatem mięty to nie tylko doskonały substytut wycofanych papierosów mentolowych, ale dzięki różnym połączeniom smakowym jest to gwarancja nowych doznań.